oferta warsztatu samochodowego

LINCER JUNIOR

LINCER JUNIOR

Wulkanizacja

Oferujemy szeroki wybór marek i rozmiarów opon do wszystkich rodzajów motocykli, samochodów osobowych i dostawczych. W przypadku trudno dostępnych i nietypowych towarów mamy do dyspozycji pomoc ogólnopolskiej sieci serwisów ogumienia. W naszym oddziale mamy cztery stanowiska do obsługi samochodów osobowych i dostawczych. Używamy urządzeń renomowanych firm, dzięki którym możliwe jest szybki i dokładny montaż oraz demontaż kół, ich czyszczenie, sprawdzanie a także wyważanie (również dynamiczne opon motocyklowych). Wymieniamy opony na felgach stalowych i aluminiowych bez znaczenia na średnicę felgi. Istnieje możliwość pozostawienia opony w przechowalni, która spełnia wszystkie wymogi magazynowania opon. Zajmujemy się również wszystkimi pracami z zakresu wulkanizacji ogumienia letniego jak i zimowego. 

wymiana i serwis opon auta osobowe, dostawcze i ciężarowe
sprzedaż nowych opon i felg
przechowalnia sezonowa opon
wymiana opon motocyklowych - wyważanie dynamiczne
obsługa System kontroli ciśnienia w oponach tpms

mechanika pojazdowa

Prowadzimy kompleksowe naprawy i wymianę podzespołów mechanicznych pojazdów. Wykonujemy regulacje i remonty silników benzynowych oraz diesela. Świetnie wyszkolona załoga szybko i sprawnie sprawdzi pojazd i dokona potrzebnych napraw. Zajmujemy się wymianą olejów i innych płynów, naprawiamy elementy zawieszenia takie jak klocki i tarcze hamulcowe, amortyzatory czy wahacze. Ponad to zajmujemy się wymianą sprzęgieł, przekładni kierowniczych, końcówek i drążków kierowniczych oraz pomp wspomagania kierownicy. 

> obsługa pogwarancyjna
> układy wydechowe
zawieszenie
układy kierownicze
układy hamulcowe
silnik
sprzęgło
skrzynia biegów
instalacje elektryczne

mechanik samochodowy Sopot, Gdańsk
opony Sopot, Gdańsk

Klimatyzacja i odgrzybianie

Regularne serwisowanie klimatyzacji zapobiega jej awariom i kosztownym naprawom. Ponadto obecność bakterii, zarodników grzybów i drobnoustrojów w klimatyzacji wpływa niekorzystnie na zdrowie i samopoczucie kierowcy oraz pasażerów. Nieprzyjemny zapach jest decydującym sygnałem do przeprowadzenia serwisu. Multiserwis Lincer dysponuje nowoczesnym urządzeniem które przetestuje, wyregulujemy i napełni klimatyzację. 

odgrzybianie
serwis klimatyzacji

opony Sopot

KONSERWACJA NADWOZIA WOSKIEM MIKE SANDERS

Preparat antykorozyjny MIKE SANDER’s Korrosionsschutzfett jest środkiem na bazie tłuszczu i oleju mineralnego do zabezpieczania:profili zamkniętych wnętrza drzwi belek zawieszenia ram zawieszenia progów podwozi podciągów trudno dostępnych miejsc.Preparat antykorozyjny MIKE SANDERs Korrosionsschutzfett,nadaje się do zabezpieczania zarówno powierzchnio czyszczonych, nowych, malowanych jak i lekko skorodowanych, gdyż dzięki inhibitorom korozji hamuje jej rozwój.Produkt został opatentowanym ponad 35 lat temu w Niemczech przez inżyniera Michaela Sandersa.

mechanik samochodowy Sopot, Gdańsk

Sopot

Al. Niepodległości 960
81-861 Sopot

tel: +48 58 551 80 58

tel: +48 500 833 922

e-mail: sopot@lincer.pl 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Gdańsk

ul. Podhalańska 14a
80-322 Gdańsk (Oliwa)

tel: +48 58 552 07 69

tel: +48 536 294 666

e-mail: gdansk@lincer.pl 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 8:00 - 14:00